Grupy i ich przewodnicy

W dniach 4-12 sierpnia 2020 roku odbędzie się Piesza Pielgrzymka Diecezji Toruńskiej na Jasną Górę.
W jej skład wchodzi 42. Piesza Pielgrzymka z Torunia i 40. Pielgrzymka Ziemi Lubawskiej.

Grupy pielgrzymkowe i ich przewodnicy:

Piesza Pielgrzymka Diecezji Toruńskiej

Kierownik: ks. Wojciech Miszewski, telefon: 601 70 50 49, e-mail: womisz@wp.pl

Parafia Św. Antoniego, ul. Św. Antoniego 4, 87-100 Toruń

42 Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę 

Grupa Biała – Toruń

Przewodnik: ks. Mariusz Ciesielski, telefon: 722 103 195, e-mail: marcie48@wp.pl

parafia: św. Antoniego, adres: ul. Św. Antoniego 4, 87-100 Toruń

Grupa Akademicka Żółta – Toruń

Przewodnik: o. Maciej Ziębiec, telefon: 512 426 636, e-mail: maciej.cssr@gmail.com

parafia: św. Józefa, adres: ul. św. Józefa 23-25, 87-100 Toruń

Grupa Niebieska – Toruń

Przewodnik:  o. Dariusz Kropacz     telefon: 530 998 810  , e-mail: kropacz@gmail.com

parafia: Matki Bożej Częstochowskiej, adres: ul. Konstytucji 3 Maja 3c

Grupa Brązowa – Toruń – św. Alberta

Przewodnik: ks. Adam Machowski, telefon: 600 394 947, e-mail: ksadam@op.pl

parafia: Najśw. Serca Pana Jezusa, Otłoczyn, Szlak Bursztynowy 49, 87-700 Aleksandrów Kuj.

Grupa Pomarańczowa – Grudziądz

Przewodnik: ks. Piotr Śliwiński, telefon:663 386 976, e-mail: piotrsl7@wp.pl

parafia: Św. Mikołaja, adres: ul. Kościelna 1, 86-300 Grudziądz

Grupa Zielona – Wąbrzeźno, Jabłonowo Pom.

Przewodnik: ks. Mateusz Wiśniewski, telefon: 698 266 465, e-mail: vision.gdz@gmail.com

parafia: Św. Anny, adres: ul. Dąbrowskich 35, 87-220 Radzyń Chełmiński

40 Pielgrzymka Ziemi Lubawskiej

Koordynator: ks. Karol Schmidt, telefon: 730 221 248, e-mail: karolschmidt@wp.pl

parafia: św. Barbary, adres: Złotowo 67, 14-260 Lubawa

Grupa Nowe Miasto Lub. 

Przewodnik: ks. Robert Narodzonek, telefon: 665 130 898 , e-mail:

rodzyn1603@wp.pl

parafia:

św. Tomasza Apostoła, adres: ul. Kościelna 10, 13-300 Nowe Miasto Lub.

Grupa Lubawa

Przewodnik: ks. Damian Kuna, telefon: 601 736 107, e-mail: matatka@interia.pl

parafia: św. Jana Chrzciciela, adres: ul. Kupnera 22, 14-260 Lubawa

Grupa Działdowo

Przewodnik: ks. Łukasz Otremski, telefon: 796 163 164, e-mail: lotr84@gmail.com

parafia: św. Wojciecha,  adres: ul. Nidzicka 4, 13-200 Działdowo

Grupa Franciszkańska – Brodnica

Przewodnik: o. Beniamin Zarzecki,, telefon: 792 778 513, email: beniamin.ofm@gmail.com

parafia: Niepokalanego Poczęcia NMP, adres: ul. Sądowa 5a, 87-300 Brodnica